Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular ve Verdiğimiz Cevaplar

Bu sayfada sizden gelen soruları net bir şekilde yanıtlamaya çalıştık. Lütfen aklınıza takılan konular varsa öncelikle bu bölüme bakınız. Eğer burada bulamazsanız iletişime geçiniz.


Satın aldığınız krediler hangi paketten olursa olsun herhangi bir gönderim süresi söz konusu değildir. Krediniz bitene kadar kullabilirsiniz.

Sizden, herhangi bir taahhüt istememekteyiz. İstediğiniz sürece birlikte çalışabiliriz. Üzerinize bazı sistemlerde olduğu gibi 0850'li hat açılması gibi bir durum kesinlikle yoktur.

Doğum günü yada evlilik yıldönümü mesajları o günün ilk saatlerinde oluşturulur ancak hemen gönderilmez. Saat 10:00 için otomatik olarak programlanmışlardır. Herhangi birşey yapmanıza gerek kalmaz.

Rehberinizi dilediğiniz gibi kullabilirsiniz. Dilerseniz yüzbinlerce kişi kaydedebilir, binlerce grup yada alt grup oluşturabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama konulmamıştır.

Satın aldığınız paketin içeriğine göre 1 ile 10 adet arası tanımlanmaktadır. Çok özel durumlarda daha fazla tanımlama imkanımız da bulunmaktadır.

%100 mobil uyumlu olan sitemize tablet yada akıllı telefonunuzdan girebilir ve gönderimlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Android için ek olarak Google Play üzerindeki uygulamamızı da kullanabilirsiniz.

Tabiiki. Excel'de GSM no ve gönderilecek olan mesaj metni yada metin parçalarını ilgili menüden Upload yaparak hemen gönderim yapabilirsiniz.

Telefon rehberi yedekleri tekli yada çoklu olarak vCard dosya formatı ile tutulurlar. İlgili menüye girip Upload yaparak kolayca sisteme yükleyebilirsiniz.